YouTube Shorts İndirici

Fast and free all in one video downloader

flashsave
✅Try New: Youtube Downloader Free🔥

FlashSave YouTube Shorts İndiricisi


Flashsave YouTube Shorts Downloader, Kullanıcıların Shorts Videolarını herhangi bir uygulama veya yazılıma ihtiyaç duymadan Tam Orijinal Kalitede İndirmelerine Yardımcı Olmak İçin Özel Olarak Geliştirilmiş Ücretsiz bir Araçtır. Şimdiye kadar Denediğiniz En Kullanışlı Şort İndirici! İndirme sayısında herhangi bir sınırlama yoktur, birçok farklı web sitesinden sınırsız video indirebilir ve istediğiniz zaman çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca videoların MP4, MP3 ve 4K gibi birden fazla formatta indirilmesini de destekler.

Shorts Video İndiricimizin Özellikleri:


youtube şort indiricisi daha hızlı

Basit ve hızlı

Shorts Downloader aracı 10X indirme hızını destekler. kullanıcılar Youtube’dan Shorts videolarını birkaç saniye içinde kolayca indirebilirler.

youtube şort indiricisi güvenli

%100 Güvenli ve Emniyetli

Shorts Downloader aracını SSL ve HTTPS ile koruyoruz. Shorts Downloader hiçbir virüs dosyasına izin vermez. Video virüsünü ücretsiz edinin.

youtube şort indirici sınırsız

Limitsiz

Shorts videolarını sınırsız miktarda indirmeyi teklif ediyor. YouTube’dan ne kadar video indirileceği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

youtube şort indiricisi yüksek kalitede

Full HD Kalitesinde formatlar

Favori Shorts videolarınızı 240p, 360p, 720p ve 4K’ya kadar en yüksek kalitede kaydedin. Bu kalite YouTube’daki orijinal videolara bağlıdır.

youtube şort indirici ücretsiz

Kullanımı Ücretsiz

Shorts Video Downloader %100 ücretsizdir ve herhangi bir gizli ücreti yoktur. Giriş bilgilerine veya aboneliğe gerek yok. Video indirmek için yalnızca hızlı internet bağlantısına ihtiyacınız var.

youtube şort indiricisi kullanıcı dostu

Kullanıcı dostu

Shorts Video Downloader site arayüzümüz her cihazda kullanıcı dostudur. Basit arayüzü sayesinde herkes aracımızı kullanabilir.

YouTube Shorts nedir?


 

YouTube Shorts, kullanıcıların yalnızca telefonlarını kullanarak kısa, akılda kalıcı videolar oluşturmasına olanak tanıyan, YouTube uygulamasına entegre edilmiş yeni bir video deneyimidir. Kısa videolar izlemenin, keşfetmenin ve oluşturmanın yeni bir yolu. Bunlar, 60 saniye veya daha kısa süren dikey videolardır ve oluşturmanın kolay ve hafif bir yolunu sağlayarak size sonsuz kahkaha, öğrenme, müzik, keşif ve daha fazlasını içeren yeni, özelleştirilmiş bir görüntüleme deneyimi sunar. YouTube’un her ay 5-6 milyardan fazla kullanıcısı olduğundan kullanıcılar eğlence, eğitim ve teknoloji gibi farklı kategorilerde geniş bir kitleyle bağlantı kurma fırsatına sahip oluyor. İçerik oluşturucular kısa videolar hazırlayabilir ve şort fonundan para kazanabilir. YouTube, kullanıcı geri bildirimlerine göre Shorts’u güncellemeyi ve daha fazla özellik eklemeyi planlıyor.

💡FlashSave Özelliği💡


 • YouTube kısa video indiricimiz orijinal ve yüksek kalite sunar.
 • Tarayıcınızı kullanarak youtube’dan kısa videolar indirmeniz çok kolaydır. Herhangi bir yazılımı veya istenmeyen uygulamaları indirmenize gerek yok.
 • Yt shorts video indirici web sitemiz mobil uyumludur ve kullanımı kolaydır.
 • Kısa video indirmek için giriş yapmanıza veya kaydolmanıza gerek yok
 • Kullanıcılar YouTube kısa videolarını cep telefonları, iOS, PC ve tabletler de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza ücretsiz indirebilir.
 • Eğlence! Her zaman ücretsizdir, herhangi bir Ücret istemedik.

Avantajları Youtube Shorts İndir


YouTube shorts video indiricimiz, YouTube API’sını kullanmadan YouTube shorts videoları indirmek isteyenler için güvenilir bir seçenektir. Ayrıca kullanıcılarımıza ömür boyu ücretsiz hizmetler sunuyoruz ve sınırsız sayıda youtube şortunu herhangi bir ücret ödemeden bağlantıyla indirmelerine izin veriyoruz. Kısa video bağlantısını yapıştırdıktan sonra, YouTube kısa video indiricimiz videoyu otomatik olarak senkronize edecek ve youtube kısa videolarını galeriye kaydetmeniz için yüksek kaliteli indirme bağlantısı oluşturacaktır.

 

YouTube Shorts Videoları Nasıl İndirilir?


 

YouTube Shorts Videolarını İndirmek için bu üç kolay adımı izleyin. Aşağıdaki açıklamalarına bakın:

URL’yi kopyalayın

Youtube Paylaş simgesini tıklayın

İndirmek istediğiniz YouTube Shorts videosunu açın, paylaş’a tıklayın ve bağlantıyı kopyalayın.


URL’yi yapıştırın

youtube şort indiricisi

Web sitemize Video URL’sini girin ve İndir seçeneğine tıklayın.


İndirmek

Tercih Ettiğiniz Kaliteye tıklayın

Tercih Ettiğiniz Video Kalitesini Seçin ve İndirin.

YouTube Shorts video indiricimizi kullanarak bir videoyu başarılı bir şekilde indirdikten sonra, cihazınızın galerisinden bu videoya kolayca erişebilirsiniz.

 

Bazı YouTube Shorts videoları neden indirilemiyor?


 • Video özel olarak ayarlandı.
 • Genellikle bir hata nedeniyle geçersiz URL.
 • Video belirli bir ülkeyle sınırlıdır.
 • Video kullanıcı veya YouTube tarafından kaldırıldı.

 

YouTube Shorts Videosu Nasıl Hazırlanır?


 

YouTube Shorts videosu oluşturmak için aşağıdaki talimatları izleyin:

 

YouTube kısa videosu nasıl indirilir
 • Telefonunuzdan YouTube uygulamasını açın.
 • Ortadaki ‘Artı’ + Simgesine tıklayın.
 • “Kısa Oluştur” düğmesini tıklayın .

Şimdi Youtube için bir YouTube kısa videosu oluşturmak üzere ekrandaki talimatları izleyin.

 


 

Flashsave Shorts İndirici Hakkında SSS 


Bu Shorts İndirici ne işe yarar?

Bu araç, herhangi bir Youtube Shorts’u tek bir tıklamayla doğrudan cihazınıza indirmenize olanak tanır. Flashsave, ultra hızlı indirme hızına sahip ücretsiz bir Youtube Shorts indiricisidir. Yüksek kalitede oynatma sağlamak için Youtube Shorts’u HD kalitesinde MP4 olarak indirin.

Bu aracı nasıl kullanırım?

Bu aracı kullanmak için, indirmek istediğiniz YT’nin bağlantısını/URL’sini giriş alanına girmeniz ve “ Başlayın ” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Daha sonra istediğiniz kaliteyi seçin ve “indir” butonuna tıklayın. Kısa videolar daha sonra cihazınıza MP4 formatında indirilecektir. Bu aslında bir Youtube’dan MP4’e aracıdır, çünkü herhangi bir YT’yi MP4’e dönüştürmenize olanak tanır. Bu araç, hepsi bir arada bir YouTube şort koruyucusudur.

Shorts’un indirilmesi ne kadar sürer?

İndirme hızı internet bağlantınıza ve Shorts’un boyutuna bağlı olacaktır. Ancak en uygun ve etkili YouTube Shorts indiricimiz, indirme işlemini nispeten hızlı tutacaktır.

Bu araçla Youtube MP3 indirebilir miyim?

Evet! Flashsave aynı zamanda bir Youtube MP3 indiricisidir, yani herhangi bir Youtube MP3’ünü indirebilirsiniz. Sadece YT bağlantınızı girin ve “ Başlayın ” butonuna tıklayın. Ardından MP3’ü indirmek istediğiniz kaliteyi seçin ve “İndir”e tıklayın. Bu aracı kullanarak herhangi bir Youtube Kısa Videosunu MP3 veya MP4 olarak kaydedebileceğinizi her zaman unutmayın.

Birden fazla Shorts ile YT’den Shorts nasıl indirilir?

Flashsave, YT’den kısa videoları karışık medyayla indirmenize olanak tanır. Bu, birden fazla Kısa Video veya MP3 içeren Kısa Videoları Youtube’dan indirebileceğiniz anlamına gelir. Birden fazla Shorts içeren bir YT indirmek istiyorsanız bağlantıyı Flashsave’e yerleştirmeniz yeterli; indirebileceğiniz tüm Shorts’lar listelenecektir. Diğer Youtube Shorts Downloader araçlarının çoğundan farklı olarak Youtube reels downloader, tek bir bağlantıdan birden fazla Shorts indirme seçeneğine sahiptir.

FlashSave’in kullanımı sınırlı sayıda mıdır?

Youtube Vid, Shorts’ları hemen hemen her cihaza veya platforma indirmenize olanak tanır. Bu, YoutubeVid.com’u kullanarak herhangi bir Youtube Kısa Videosunu iPhone, iPad, Android, iOS, Windows, Mac ve hatta Linux’a indirebileceğiniz anlamına gelir. Resmi Youtube Shorts Downloader uzantısını Chrome, Firefox veya Edge’e de yükleyebilirsiniz.

Youtube’dan Shorts indirmek güvenli midir?

Evet, Shorts veya GIF’lerinizi indirmek için flashsave.net’i kullanıyorsanız tüm dosyaların güvenli ve emniyetli olduğunu garanti ederiz. Youtube indirici kullanıcı gizliliğine öncelik verir ve hiçbir kişisel bilgiyi saklamaz. Ayrıca tüm indirme bağlantıları doğrudan Youtube sunucularındandır.

Youtube Shorts’u indirmek yasal mı?

Youtube kısa videolarını kişisel kullanım için indirmek genellikle yasal kabul edilir. Ancak telif hakkıyla korunan tüm Shorts’lara saygı göstermek ve indirilen içeriği sahibinin izni olmadan dağıtmamak, çoğaltmamak veya paraya dönüştürmemek önemlidir. İçeriği herhangi bir şekilde paylaşırsanız veya kullanırsanız her zaman orijinal içerik oluşturucuya gereken şekilde atıfta bulunun.

Yüksek kaliteli Youtube Shorts’ları nasıl indirebilirim?

Flashsave shorts indiricisi, yüksek çözünürlüklü Shorts’ları Youtube’da yayınlanan orijinal kaliteye kadar indirmenize olanak tanır. Shorts URL’sini girip “Başlayın”ı tıkladığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kalite seçenekleri sunulur. Kısa videoları mümkün olan en iyi çözünürlükte indirmek için mevcut en yüksek kaliteyi seçin.

FlashSave’in kullanımı sınırlı sayıda mıdır?

“Youtube Shorts İndirici” aracımız, sınırsız Youtube Shorts videolarını ve tamamını ücretsiz olarak indirmenize olanak tanır.

Bu aracı nasıl kullanırım?

Bu aracı kullanmak için indirmek istediğiniz Tweetin bağlantısını/URL’sini giriş alanına girmeniz ve “Şort Yükle” butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra istediğiniz kaliteyi seçin ve “indir” butonuna tıklayın. Kısa videolar daha sonra cihazınıza MP4 formatında indirilecektir. Bu aslında bir Youtube’dan MP4’e aracıdır, çünkü herhangi bir Tweeti MP4’e dönüştürmenize olanak tanır. Bu araç, hepsi bir arada bir Youtube Shorts koruyucusudur.

İndirilen YouTube kısa videosunu nerede bulabilirim?

Telefonunuzun “İndirilenler” klasörünü veya tarayıcınızın “indirme geçmişi” bölümünü kontrol edebilirsiniz.

 

Uyarı : FlashSave.Net’in resmi olarak Youtube ile ilişkisi yoktur. Sunucusunda herhangi bir korsan veya telif hakkıyla korunan içeriği barındırmaz veya eğlendirmez ve yüklenen tüm videolar doğrudan ilgili kullanıcının makinesindeki CDN sunucularından kaydedilir.